Beste klanten, door ziekte zal de winkel uitzonderlijk gesloten zijn op zaterdag 25/05.

Onze excuses voor het ongemak!
Brother LC-1000C

Brother LC-1000C

ACT Fiber MultiMode Patchkabel LC/LC 50/125 OM3 0.5M

Fiber LC
€ 10,90 € 9,01
Beschikbaarheid: Op voorraad
Nog 5 beschikbaar
SKU
RL9600

Bestellingen voor 15uur op werkdagen worden de volgende werkdag geleverd.

Meer informatie
KleurBlauw
Lengte50cm