Netwerk

Van hoog naar laag sorteren

Producten 1-50 van 167

Pagina
per pagina
  1. D-Link DWA-131 Wireless N Nano USB Adapter
    2,4GHz | 150Mbps | DWA-131
    € 9,90 € 8,18
  2. TP-Link TL-WN725N Nano
    USB | 150MB/s | 2.4GHz | Wireless
    € 10,90 € 9,01
  3. € 11,89 € 9,83
  4. Asus Wireless USB Adapter
    300Mbps | USB-N13
    € 12,90 € 10,66
    Model: 90-IG13002E02-0PA0
  5. TP-Link TL-WN821N
    USB | 300MB/s | 2.4GHz | Wireless
    € 12,90 € 10,66
  6. Linksys LGS105
    5-port | 10/100/1000 | Unmanaged
    € 15,90 € 13,14
    Model: LGS105-EU-RTL
  7. Asus Wireless PCI-E Adapter
    PCI-e 2.0 x1 | 300Mbps | 2.4GHz | PCE-N15
    € 15,90 € 13,14
    Model: 90-IG1U003M00-0PA0
  8. TP-Link PoE Injector
    TL-POE150S | POE injecter
    € 17,90 € 14,79
  9. TP-Link TL-WN881ND
    PCI-e x1 | 300MB/s | 2.4GHz | Wireless
    € 17,90 € 14,79
  10. D-Link Wireless Mini USB receiver
    2,4GHz + 5GHz | 433Mbps | AC DualBand
    € 17,90 € 14,79
  11. ASUS USB-AC51
    2,4GHz + 5Ghz | 433Mbps
    € 18,90 € 15,62
    Model: 90IG00I0-BM0G00
  12. € 19,90 € 16,45
  13. € 19,90 € 16,45
  14. € 19,90 € 16,45
    Model: POE-48-24W-G
  15. TP-Link TL-SG108
    8-port | 10/100/1000 | Metal Desktop
    € 19,90 € 16,45
  16. Asus Wireless PCI-E Adapter
    PCI-e 2.0 x1 | 733Mbps | 2.4GHz + 5GHz | PCE-AC51
    € 22,91 € 18,93
    Model: 90IG02S0-BO0010
  17. D-Link Wireless AC600 High Gain USB
    DWA-172 | WiFi-AC 2,4+5GHz | 583Mbps | USB 2.0
    € 22,91 € 18,93
  18. D-Link DFE-690TXD
    PCMCIA | 10/100MB/s | Ethernet
    € 27,90 € 23,06
    Model: 790069241062
  19. Linksys LGS108
    8-port | 10/100/1000 | Unmanaged
    € 29,90 € 24,71
    Model: LGS108-EU-RTL
  20. Tp-Link Archer T4E AC1200 Wi-Fi PCI-E
    PCI-e x1 | 2.4GHz + 5GHZ | 1167Mbps
    € 29,90 € 24,71
  21. TP-Link TL-SG108E
    8-port | 10/100/1000 | Managed | Metal Desktop
    € 29,90 € 24,71
  22. ACT Fiber MultiMode Patchkabel 1M
    LC/SC | 50/125 | OM2
    € 29,90 € 24,71
  23. TP-Link TL-WA730RE
    2,4GHz | 150Mbps
    € 29,90 € 24,71
  24. Satechi Ethernet Adapter
    USB Type C to rJ 45 | space-grey
    € 29,90 € 24,71
  25. € 30,90 € 25,54
    Model: TL-WA865RE(BE)
  26. TP-Link RE200 Wi-Fi Range Extender
    2,4GHz + 5GHz | Max totale wifi snelheid: 733Mbps | G/N/AC
    € 34,90 € 28,84
  27. € 34,90 € 28,84
    Model: 90IG0410-BM0G10
  28. Linksys EA2500 N300
    4x Gb-LAN | Dual-Band
    € 34,90 € 28,84
  29. TP-Link AV600 PowerLine + Stopcontact Kit
    Volledige Kit | LAN 1Gbps | GEEN WIFI
    € 41,90 € 34,63
    Model: TL-PA4015P KIT(BE)
  30. Yealink EHS36
    RJ12 -> RJ45
    € 42,89 € 35,45
  31. TP-Link TL-SG1008P
    8-port | 10/100/1000 | Desktop
    € 45,90 € 37,93
  32. TP-Link TL-SG1016D
    16-port | 10/100/1000 | Unmanaged | Rackmountable
    € 51,90 € 42,89
  33. Planet External Antenna
    Frequentieband: 2.4 - 2.4835 GHz | Antenne versterkingsniveau (max): 8 dBi
    € 55,90 € 46,20
  34. TP-Link AV600 PowerLine + Wifi Kit
    Volledige Kit | LAN 100Mbps | WiFi 300Mbps
    € 57,90 € 47,85
    Model: TL-WPA4220 KIT
  35. Linksys LGS108P
    8-port | 10/100/1000 | PoE+ | Unmanaged| Metal Desktop
    € 59,90 € 49,50
  36. Asus Wireless PCI-E Adapter
    PCI-e 2.0 x1 | 2.4GHz + 5GHZ | 1300Mbps | PCE-AC68
    € 63,90 € 52,81
    Model: 90IG00R0-BM0G00
  37. TP-Link TL-SG108PE
    8-port | 10/100/1000 | PoE | Managed| Metal Desktop
    € 64,90 € 53,64
    Model: TL-SG108PE
  38. € 66,90 € 55,29
  39. TP-Link AV600 PowerLine + WiFi + Stopcontact Kit
    Volledige Kit | LAN 100Mbps | WiFi 300Mbps
    € 69,90 € 57,77
    Model: TL-WPA4225KIT (BE)
  40. TP-Link TL-SG1016DE
    16 Port | 10/100/1000 | Rack
    € 69,90 € 57,77
    Model: TL-SG1016DE
  41. HPE Switch 1820-8G
    8-port | 2x SFP | Managed | Rackmountable
    € 73,89 € 61,07
  42. TP-Link Archer C7 AC1750
    Wireless dual band Gigabit router
    € 73,89 € 61,07
  43. € 74,90 € 61,90
  44. Huawei Transceiver eSFP GE
    Duplex LC 850nm - 550m
    € 74,90 € 61,90
    Model: eSFP-GE-SX-MM850
  45. Intel I210-T1
    PCI-E x1 | 1Gbps
    € 74,90 € 61,90
  46. TP-Link RE505X Wi-Fi Range Extender
    2.4GHz + 5GHZ | 1500Mbps
    € 76,90 € 63,55
  47. Google Nest Hub Charcoal
    7" | Google Assistant | Mono audio
    € 77,90 € 64,38
  48. Google Nest Hub Chalk
    7" | Google Assistant | Mono audio
    € 77,90 € 64,38
Van hoog naar laag sorteren

Producten 1-50 van 167

Pagina
per pagina