Netwerk

Van hoog naar laag sorteren

Producten 1-50 van 171

Pagina
per pagina
  1. D-Link DWA-131 Wireless N Nano USB Adapter
    2,4GHz | 150Mbps | DWA-131
    € 9,90 € 8,18
  2. TP-Link TL-WN725N Nano
    USB | 150MB/s | 2.4GHz | Wireless
    € 10,90 € 9,01
  3. € 11,89 € 9,83
  4. Asus Wireless USB Adapter
    300Mbps | USB-N13
    € 12,90 € 10,66
    Model: 90-IG13002E02-0PA0
  5. TP-Link Omni-directional Antenna
    2.4GHz | 50 Ohms | 8 dBi | Omni-directional
    € 12,90 € 10,66
    Model: TL-ANT2408CL
  6. TP-Link TL-WN821N
    USB | 300MB/s | 2.4GHz | Wireless
    € 12,90 € 10,66
  7. € 14,90 € 12,31
  8. TP-Link TL-WN822N
    USB | 300MB/s | 2.4GHz | Wireless
    € 14,90 € 12,31
  9. Asus Wireless PCI-E Adapter
    PCI-e 2.0 x1 | 300Mbps | 2.4GHz | PCE-N15
    € 15,90 € 13,14
    Model: 90-IG1U003M00-0PA0
  10. € 15,90 € 13,14
    Model: TL-POE2412G
  11. TP-Link PoE Injector
    TL-POE150S | POE injecter
    € 17,90 € 14,79
  12. TP-Link PoE+ Injector
    PoE injector | 48V | 24Watt | 1Gbps
    € 17,90 € 14,79
    Model: TL-POE4824G
  13. TP-Link TL-WN881ND
    PCI-e x1 | 300MB/s | 2.4GHz | Wireless
    € 17,90 € 14,79
  14. D-Link Wireless Mini USB receiver
    2,4GHz + 5GHz | 433Mbps | AC DualBand
    € 17,90 € 14,79
  15. TP-Link TL-SG105
    10/100/1000 | 5-Poort | Metal Case
    € 18,90 € 15,62
  16. ASUS USB-AC51
    2,4GHz + 5Ghz | 433Mbps
    € 18,90 € 15,62
    Model: 90IG00I0-BM0G00
  17. € 19,90 € 16,45
    Model: POE-48-24W-G
  18. TP-Link TL-SG108
    8-port | 10/100/1000 | Metal Desktop
    € 20,90 € 17,27
  19. Linksys Ethernet Adapter
    USB 3.0 | 1000MB/s | Ethernet
    € 20,90 € 17,27
  20. D-Link Wireless AC600 High Gain USB
    DWA-172 | WiFi-AC 2,4+5GHz | 583Mbps | USB 2.0
    € 22,91 € 18,93
  21. Asus Wireless PCI-E Adapter
    PCI-e 2.0 x1 | 733Mbps | 2.4GHz + 5GHz | PCE-AC51
    € 23,90 € 19,75
    Model: 90IG02S0-BO0010
  22. D-Link DFE-690TXD
    PCMCIA | 10/100MB/s | Ethernet
    € 27,90 € 23,06
    Model: 790069241062
  23. ACT Fiber MultiMode Patchkabel 1M
    LC/SC | 50/125 | OM2
    € 29,90 € 24,71
  24. TP-Link TL-WA730RE
    2,4GHz | 150Mbps
    € 29,90 € 24,71
  25. Satechi Ethernet Adapter
    USB Type C to rJ 45 | space-grey
    € 29,90 € 24,71
  26. Satechi Ethernet Adapter
    USB Type C to RJ45 | Silver | 1Gbps
    € 29,90 € 24,71
  27. € 34,90 € 28,84
    Model: 90IG0410-BM0G10
  28. Linksys EA2500 N300
    4x Gb-LAN | Dual-Band
    € 34,90 € 28,84
  29. TP-Link Wireless N Acces Point
    300Mbps | TL-WA830RE | Fast Ethernet RJ45
    € 39,91 € 32,98
  30. TP-Link Wireless AC
    PCI-E | dualband
    € 39,91 € 32,98
  31. € 39,91 € 32,98
  32. D-Link DHP-311AV
    Powerline | 200MB/s | Ethernet
    € 39,91 € 32,98
    Model: EHP311AVE....A1E
  33. Yealink EHS36
    RJ12 -> RJ45
    € 42,89 € 35,45
  34. D-Link DIR-842 Wireless AC1200
    4x Gb-LAN | Dual-Band 300Mbps/867Mbps
    € 44,90 € 37,11
  35. TP-Link TL-SG1016DE
    16 Port | 10/100/1000 | Rack
    € 48,90 € 40,41
    Model: TL-SG1016DE
  36. TP-Link Archer C1200
    4x Gb-LAN | Dual-Band 300Mbps/867Mbps
    € 49,90 € 41,24
    Model: Archer C1200
  37. € 52,90 € 43,72
    Model: TL-WPA4220 KIT
  38. Asus Wireless USB Adapter
    1300Mbps | USB-AC68
    € 54,90 € 45,37
    Model: 90IG0230-BM0N00
  39. TP-Link TL-SG108PE
    4x POE | managed | 1Gbps
    € 55,90 € 46,20
  40. Planet External Antenna
    Frequentieband: 2.4 - 2.4835 GHz | Antenne versterkingsniveau (max): 8 dBi
    € 55,90 € 46,20
  41. TP-Link TL-SG1008P
    8-port | 10/100/1000 | Desktop
    € 59,90 € 49,50
  42. Asus Wireless PCI-E Adapter
    PCI-e 2.0 x1 | 2.4GHz + 5GHZ | 1300Mbps | PCE-AC68
    € 63,90 € 52,81
    Model: 90IG00R0-BM0G00
  43. € 64,90 € 53,64
  44. TP-Link RE450 Wireless Range Extender
    2,4GHz + 5GHz | Max totale wifi snelheid: 1,75Gbps | G/N/AC
    € 69,90 € 57,77
  45. TP-Link Archer C7 AC1750
    Wireless dual band Gigabit router
    € 73,89 € 61,07
  46. Huawei Transceiver eSFP GE
    Duplex LC 850nm - 550m
    € 74,90 € 61,90
    Model: eSFP-GE-SX-MM850
  47. HPE Switch 1820
    8x Ethernet 1Gbps | 2x SFP | Managed
    € 74,90 € 61,90
  48. Intel I210-T1
    PCI-E x1 | 1Gbps
    € 74,90 € 61,90
Van hoog naar laag sorteren

Producten 1-50 van 171

Pagina
per pagina