Brother LC-1000C

Brother LC-1000C

FS / Huawei SFP+ Transceiver

850nm | 300M | LC-Duplex
€ 189,90 € 156,94
Beschikbaarheid: Op voorraad
Nog 20 beschikbaar
SKU
SFP-10GSR-85

Bestellingen voor 15uur op werkdagen worden de volgende werkdag geleverd.

Meer informatie
MerkHuawei
InterfaceLC duplex
Snelheid10.3125Gbps