ACT Fiber SingleMode Patchkabel LC/SC 9/125 2.0M

ACT Fiber SingleMode Patchkabel LC/SC 9/125 2.0M

ACT Fiber MultiMode Patchkabel LC/LC 50/125 OM4 1.0M

ACT Fiber MultiMode Patchkabel LC/LC 50/125 OM4 1.0M

ACT Fiber MultiMode Patchkabel LC/LC 50/125 OM4 0.5M

Fibre LC
€ 19,90 € 16,45
Beschikbaarheid: Op voorraad
Nog 1 beschikbaar
SKU
RL9700

Bestellingen voor 15uur op werkdagen worden de volgende werkdag geleverd.

Meer informatie
KleurPink
Lengte50cm