ACT Fiber MultiMode Patchkabel LC/LC 50/125 OM4 2.0M

ACT Fiber MultiMode Patchkabel LC/LC 50/125 OM4 2.0M

ACT Fiber SingleMode Patchkabel LC/SC 9/125 2.0M

ACT Fiber SingleMode Patchkabel LC/SC 9/125 2.0M

HPE PremierFlex Fibre Optic 5m

Fiber LC
€ 90,75 € 75,00
Beschikbaarheid: Op voorraad
Nog 2 beschikbaar
SKU
QK734A

Bestellingen voor 15uur op werkdagen worden de volgende werkdag geleverd.

Meer informatie
KleurOrange
Lengte5,0m