ACT Fiber SingleMode Patchkabel LC/LC 9/125 OS2 2.0M

ACT Fiber SingleMode Patchkabel LC/LC 9/125 OS2 2.0M

ACT Fiber MultiMode Patchkabel LC/LC 50/125 OM4 2.0M

ACT Fiber MultiMode Patchkabel LC/LC 50/125 OM4 2.0M

OEM Fiber Multimode Patchkabel LC/LC 50/125 OM2 2.0M

Fiber LC
€ 18,90 € 15,62
Beschikbaarheid: Op voorraad
Nog 2 beschikbaar
SKU
AL5LCST02I

Bestellingen voor 15uur op werkdagen worden de volgende werkdag geleverd.

Meer informatie
KleurBlue
Lengte2,0m